Aylık Kiralık Ev

Kiev, Kharkov, Dnepr, Odessa, Lvov, Zaporoje ve diğer şehirlerde uzun dünemli aylık kiralık daire.

Uzun süreli konakmalarında, aylık kiralık daire tercih edilmektedir.  Ukraynada  evler çoğunlukla tüm eşyaları ile kiraya verilmektedir. Bu yüzden eşya almanıza da gerek yoktur.

Farklı alternatifleri size sunarak zevkinize göre döşenmiş  ve konumu size uygun bir ev bulmanıza yardımcı oluyoruz.   Ukrayna’ya geldiğiniz ilk gün veya ikinci gün içinde konaklama sorununuzu otele gerek kalmadan bu şekilde çözüme kavuşturmamız mümkün.   Ukrayna’da 3 ay süresiyle vizesiz kalabilmeniz mümkün. Eğer daha fazla kalmak isterseniz, sizlere oturum çıkarma konusunda yardımcı oluyoruz.

Kiralık daireler şehrine ve konumuna göre ortalama aylık 300 ile 1000 dolar arasında bulunabilmektedir.

Merkeze yakın daireler genelde 1, 2, 3 odalı olabilmektedir. Şehrin biraz dışında biraz daha büyük, iki üç yatak odalı, kendi bahçesi olan, iki katlı evleri de tercih edebilirsiniz.   E Aylık kiralamalarda emlakçı ücreti olarak 1 aylık kira bedeli ve depozit olarak yine aynı şekilde 1 aylık kira bedeli talep edilir ve sözleşme imzalanırken peşin olarak ödenir.  Daireyi ve içindeki eşyaları hasarsız olarak teslim ettiğinizde depozito bedeli size iade edilecektir.

 

Lütfen daha fazla bilgi için iletişime geçin.