Esnek Ukrayna Paketi (Gezinizin süresini siz belirleyin)

Tekbaşınıza, arkadaş grubunuz ile veya aileniz ile Ukrayna‘ya mı gelmek istiyorsunuz ?  Bizden gezi paketi satın alabilirsiniz.   Tercihinize göre aile/kültür gezisi yada bekarlar/gece hayatı gezisi olarak rehberimiz size özel planlama yapmaktadır.  Klasik kalabalık gruplu tur programlarından sıkılanlar için , bu size özel rehberlikli gezi paketimizi kesinlikle tavsiye ediyoruz,  klasik turlar ile kıyasla çok daha fazla içerik bulacaksınız.

Süresini sizin belirleyebileceğiniz Kiev, Odessa, Lviv, Kharkiv gezileri yapmaktayız. İlk kez geleceklere, başkent Kiev (Kyiv) şehrini tavsiye etmekteyiz. En ucuz Ukrayna turu fiyatlarını aşağıdaki şekilde size çıkarmaktayız.

Örnek Fiyat Hesabı  Kişibaşı (İki kişi iseniz)

Fiyatlar beraberinizde getireceğiniz kişi sayısı arttıkça düşmektedir, aşağıda 2 kişi için örnek hesaplama yapılmıştır.

  • Taban ücret: 250 USD (Ulaşım ve havaalanı transferi)
  • Günlük ücret: 80 USD   (Bu rakamı gün sayısı ile çarpıp yukarıdaki taban ücrete ekleyin.)

İki günlük bir gezi için paket fiyatımız:  250 + (2 x 80) = 410USD dir kişi başı.  Yani  1927TL (410 x 4.7, Kur $1 = 4.7 TL iken)

Fiyatlara gidiş-dönüş uçak, 3 -4 yıldızlı otel konaklama, rehberlik dahildir.  Tercihinize göre  yemekler de dahil fiyat çıkarabiliriz. (Türk restoranında/domuz ürünleri içermeyen yemek)

Kur ve sezon farklarından dolayı fiyatlar değişebilir. Lütfen kesin fiyatlar için bize ulaşın. Toplayabildiğiniz kişi sayısı (aile bireyi, arkadaş) kadar indirim kazanıyorsunuz.    Tur çıkış şehirlerini ve uçak saatlerini sorunuz.

 

Ücretsiz İletişim

Kesin geliş tarihlerinize karar verdikten sonra, rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz.   Vize gerekmemekte ve ülkeye giriş oldukça kolaydır.  Yeni nüfus cüzdanınızı (ID kartınızı) kullanarak, pasaport gerektirmeksizin ülkeye giriş yapabilirsiniz. Yemek ve eğlence harcamaları ucuzdur.  İletişim için:

Lütfen buraya tıklayın

 

Örnek Kiev Programımız

1. GÜN PERŞEMBE: İSTANBUL / ANKARA – KİEV
Gezimiz Kiev havalimanında sizlerin karşılanması ile başlıyor. Özel aracımızla yapacağımız şehir gezisinde Şehir Surları, Golden Gate Kapsı, Aziz Sophia Katedrali, Aziz Volodymyr Katedrali, Babi Yar göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğine kadar dinlenmeniz için serbest zaman veriyoruz. Aklam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla ekstra olarak Kiev’in ünlü bir barında geceyi başlatıyor ve gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam ediyoruz.

2. GÜN CUMA: KİEV
Otelde alacağınız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen konuklarımız ekstra düzenlenecek olan 2. Dünya Savaşı Müzesi, Pecerskaya Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Gezisi’ne katılabilirler, Gezi sonrası otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeğine kadar Krişatik Caddesi’nde yürüyüşümüzü yapıyor ve ekstra olarak düzenlenen yemekli eğlenceye katılıyoruz. Gecenin geç vakitlerine kadar sürecek yemekli eğlence sonrası otele dönüyoruz.

3. GÜN CUMARTESİ: KİEV
Sabah kahvaltısı sonrası dileyen konuklarımızla beraber ekstra olarak düzenlenen Tekne Gezisi’ne katılıyoruz. Tur bitimi otele dönüyoruz ve akşam yemeğine kadar serbest zaman veriyoruz. Gecemiz gece kulübü eğlencesi ile son buluyor.

4. GÜN PAZAR: KİEV- İSTANBUL / ANKARA
Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve uçuş saatine kadar rehberimizle birlikte hediyelik alış verişiniz için Avm ve Krişatik caddesinde geziyoruz. Rehberimizin belirttiği yer ve zamanda buluşarak havalimanına geçiyoruz. Sizleri uğurlayarak turumuzu bitiriyoruz.

 

Örnek Lviv Programımız

1. GÜN PERŞEMBE: İSTANBUL – LVİV
Gezimiz Lviv havalimanında sizlerin karşılanması ile başlıyor. Özel aracımızla yapacağımız şehir gezisinde Opera Binası, Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, Eski Şehir Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğine kadar dinlenmeniz için serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımızla Ortaçağ Restoranında ekstra olarak alacağımız yemek sonrası Lviv’in ünlü bir barında geceyi başlatıyoruz. Sonrasında ise gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam ediyoruz.

2. GÜN CUMA: LVİV
Sabah kahvaltısı sonrası dileyen konuklarımızla beraber ekstra olarak düzenlenecek Lviv Şatoları Gezisi’ne katılıyoruz. Gezi sonrası otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeğine kadar Lviv eski şehrinde yürüyüşümüzü yapıyor ve dileyen konuklarımız için Stargorod Restoranda ekstra olarak düzenlenecek yemekli eğlenceye katılıyoruz. Gecenin geç vakitlerine kadar sürecek yemekli eğlence sonrası otele dönüyoruz.

3. GÜN CUMARTESİ: LVİV
Sabah kahvaltısı sonrası ekstra olarak düzenlenen Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrika Satış Mağazası, Ünlü Ermeni Kilisesi ve Sokağı, Arsenal Müzesi Gezisi’ni yapıyoruz. Tur bitimi otele dönüyoruz ve akşam yemeğine kadar serbest zaman veriyoruz. Gecemiz gece kulübü eğlencesi ile son buluyor.

4. GÜN PAZAR: LVİV – İSTANBUL
Kahvaltı sonrası serbest zaman veriyoruz. Dileyen konuklarımız rehberimizle birlikte hediyelik eşya alış verişine çıkabilirler. Rehberimizin belirttiği yer ve zamanda buluşarak havalimanına geçiyoruz. Sizleri uğurlayarak turumuzu bitiriyoruz. ( İstanbul varış saatimiz Pazartesi sabah karşı 05.50’dir) * Pazar günü otelden geç çıkış yapılacaktır.

 

Örnek Odessa Programımız

1. GÜN PERŞEMBE: ANKARA  – ODESSA 
Gezimiz Odessa havalimanında sizlerin karşılanması ile başlıyor. Otelimize geçiyor ve dinleniyoruz.

2. GÜN CUMA: ODESSA
Kahvaltı sonrası yapacağımız şehir gezisinde Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, Potemkin Merdivenleri göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğine kadar dinlenmeniz için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrasında ise Arkadia bölgesindeki gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam ediyoruz.

3. GÜN CUMARTESİ: ODESSA 
Sabah kahvaltısı sonrası deniz ve havuzun tadını çıkartmanız için serbest zaman. Akşam yemeğine kadar sahilde yürüyüşümüzü yapıyor ve Arkadia bölgesindeki gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam ediyoruz.

4. GÜN PAZAR: ODESSA – ANKARA
Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve uçuş saatine kadar rehberimizle birlikte hediyelik eşya alış verişine çıkıyoruz. Rehberimizin belirttiği yer ve zamanda buluşarak havalimanına geçiyoruz. Sizleri uğurlayarak turumuzu bitiriyoruz. ( Ankara varış saatimiz Pazartesi sabah karşı 05.05’dir) * Pazar günü otelden geç çıkış yapılacaktır.

 

Örnek Kharkov Programımız

1. GÜN PERŞEMBE: İSTANBUL – KHARKİV
Gezimiz Kharkiv havalimanında sizlerin karşılanması ile başlıyor. Otelimize geçiyor ve dinleniyoruz.Dileyenler gece kulübünde eğlenceye katılabilirler.

2. GÜN CUMA: KHARKİV
Kahvaltı sonrası yapacağımız şehir gezisinde Zafer Anıtı, Shevchenko Heykeli, Uspensky Katedrali, Pokrovsky Katedrali, Özgürlük Meydanı, Gorky Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğine kadar dinlenmeniz için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Kharkiv’in ünlü bir barında geceyi başlatıyoruz. Sonrasında ise gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye devam ediyoruz.

3. GÜN CUMARTESİ: KHARKİV
Sabah kahvaltısı sonrası kafe, park ve avm gezilerimiz ile şehrin keyfini çıkarmaya devam ediyoruz. Dileyenler günü havuz keyfi ve masaj turu ile değerlendirebilirler. Gecemiz gece kulübü eğlencesi ile son buluyor.

4. GÜN PAZAR: KHARKİV – İSTANBUL
Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve uçuş saatine kadar serbest zaman. Uçuş saatinden 2 saat öncesi havalimanına geçiyoruz. Sizleri uğurlayarak turumuzu bitiriyoruz. ( İstanbul varış saatimiz Pazartesi sabah karşı 05.40’dır) * Pazar günü otelden geç çıkış yapılacaktır.

İletişim için:

Lütfen buraya tıklayın