Ukrayna Rehber


Özel Ukrayna Rehberliği

“Gün içi: tarih, kültür ve şehir gezileri, tekne turu Gece: Tercihinize bağlı müzikli eğlence mekanları, kulüpler, barlar”

Arkadaşlarınız veya aileniz ile yada tek başınıza Belarus veya Ukrayna’ya gelmek, gezmek ve eğlenmek mi istiyorsunuz ? Gezilip görülecek turistik yerler ve yabancı dil konusunda sıkıntı çekiyorsanız, en verimli şekilde nasıl tatil yaparım diyorsanız, sizlere yardımcı olmak için özel rehberlik hizmeti vermekteyiz. Başta Kiev, Kharkiv (Kharkov), Lvov (Lviv), Odessa, Dnepropetrovsk, Zaporijya olmak üzere Ukrayna’nın tüm şehirlerinde ve Belarus’un Minsk şehrinde hizmet verebilmekteyiz. Eğer ilk defa Ukrayna’ya gelmeyi düşünüyorsanız, sizlere önerimiz Kiev şehri olacaktır. Rehberlerimiz sizlere her gün ayrı bir gezi planı oluşturup tatilinizi en verimli şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

 • Kiev Havalimanı Transferi

  Boryspil veya Zhuliany Uluslararası Havaalanı’ndan Kiev şehir merkezine rehberimiz eşliğinde maksimum 3 kişi tek yön transfer 35 Euro, gidiş – dönüş transfer 60 Euro’dur.

 • Tam Gün Özel Rehberlik

  Rehberimizin tavsiyeleri ile beraber yapacağınız program kapsamında tam gün rehberimiz eşliğinde şehrin turistik, kültürel ve tarihi özelliklerini içinde yaşayarak deneyimleyecek ve eğlenceli aktivitelere katılarak keyifli bir gün geçireceksiniz. Tur programınız yapılırken sizin istek ve talepleriniz öncelikli olacaktır. Tam gün rehberlik hizmetimiz 10:00 – 18:00 saatleri arasındadır.

 • Gece Dahil Tam Gün Rehberlik Hizmeti

  Rehberimiz eşliğinde gündüz şehrin kültür ve tarihini yakından tanıma fırsatı bulurken akşam ise gece hayatının renkli ışıklarında sabaha kadar eğleneceksiniz. Gece dahil tam gün rehberlik hizmeti 10:00 – 04:00 saatleri arasındadır.

 • Gece Rehberlik Hizmeti

  Ukrayna’nın gece hayatını rehberimiz eşliğinde bar, kafe, pub ve gece kulüplerini dolaşarak keşfedeceksiniz. Gece rehberlik hizmeti 20:00 – 04:00 saatleri arasındadır.

 • Ukrayna’da Ticari Rehberlik

  İhtiyacınıza göre, Rusça/Ukraynaca/Türkçe Tercümanlık, Ukrayna hukuk danışmanlığı, avukatlık hizmetleri, aile hukuku danışmanlığı, ticari danışmanlık , lisans ve pazar araştırmaları, ürün tedarikçisi araştırması, müşteri araştırması konularında sizleri Ukrayna’lı alanında uzman kişiler bir araya getirerek hizmet vermeye çalışıyoruz. Ticari rehberlik ücretimiz günlük Kiev için 40 Euro’dur. Kharkov (Harkiv), Lvov (Lviv), Dnepr, Zaporoje, Odessa ve diğer şehirler için 50 Euro’dur.

 • Bayi Turu Rehberlik Hizmeti

  Yalnız Ukrayna değil diğer bütün ülkelere yıllarca yaptığımız bayi gezileri rehberliği tecrübesi ve bilgi birikimimizle hizmet vermekteyiz. Bayi gezilerine katılan bireylerin nasıl bir program ve nasıl bir uygulama istediklerini, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadıklarını çok iyi olarak bilmekteyiz. Gece dahil tam gün Bayi Turu Rehberlik Hizmeti ücretimiz 50 Euro’dur.

 • Ukrayna’da Rehber Yanında Konaklama

  Yaz dönemi ve kış dönemi perşembe gidiş – pazar dönüş olmak üzere minimum 4 günlük rehber yanında konaklamalı turlarımız bulunmaktadır. Rehberimiz ile aynı dairede konaklama yapılacak ve rehberimiz 24 saat sizinle beraber olacaktır. Maksimum 2 kişi için konaklama ve rehberlik dahil ücretimiz günlük 100 Euro / Kişi

Rehberlik ücretimize müze, milli park ve ören yeri giriş ücretleri, öğlen ve akşam yemekleri, ulaşım, gece kulübü ve benzeri yerlerin giriş ücretleri, içecekler dahil değildir. Kiev harici Ukrayna şehirlerinde ve Minsk’de minimum 3 gün olarak sadece “Gece Dahil Tam Gün Rehberlik Hizmeti” vermekteyiz. Günlük ücretimiz 70 Euro’dur.

Rehberlik Hizmeti Kapsamı

 • Şehir gezileri, alışveriş merkezleri, popüler caddeler
 • Turistik ve tarihi yerlerin gezilmesi
 • Müzelerin gezilmesi
 • Nehir kenarı ve nehir turları
 • Rus hamamı, sauna, SPA ve masaj salonlarında günün yorgunluğunu atma
 • Tercihinize bağlı Ukrayna mutfağı ve içeceklerini denemek için bütçenize uygun mekanların gezilmesi
 • Uygun fiyata hediyelik eşya ve Ukrayna üretimi özgün giysi, elbise satın alabileceğiniz yerlerin gezilmesi
 • Her akşam üzeri bar ziyareti (her akşamınız şehrin ünlü bir barında)
 • Her gece, bar ardından gece kulübü ziyareti (Şehrin farklı gece kulüplerini, o gün için en iyi seçenekler arasından sizin için seçiyoruz. Eğlencenin doruğunda, dans, güzel müzik)
 • Konaklama yaptığınız şehre yakın bölgelerde bulunan tarihi, kültürel ve doğal güzelliği olan yerlerin gezilmesi

Şunu söyleyebiliriz ki, sizi klasik Ukrayna gezi rehberi hizmetlerinden ziyade daha eğlenceli ve özel bir tempo bekliyor. Kiev rehber ve Lviv rehber hizmetlerimiz en çok olumlu geri dönüşü almakta olup. Kharkov rehber, Odessa rehber ve Minsk rehber hizmetimizde de sizlere özel programlarla bir tur rehberi hizmetinden daha fazlasını sunmaktayız.

1.) Kiev Rehberlik

Ukrayna’nın başkenti olup doğal ve tarihi güzellikler açısından oldukça zengindir. Her gün dolu olan gece kulüplerinde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürmektedir. İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’den Kiev’e direkt uçuş bulunmaktadır.

Görülmesi Gereken Yerler: Opera ve Bale Binası, Shevchenko Üniversitesi, St. Volodymyr Katedrali, St. Barbara, Golden Gates, St. Sofia Katedrali, Khmelnitskiy Anıtı, Dostluk Kemeri, Kreschatik Caddesi, Nezalezhnosti Meydanı, 2. Dünya Savaşı Müzesi, Pecherskaya Lavra Manastırı, Minyatür Müzesi, Çernobil Turu ve Tekne Gezisi

2.) Lviv Rehberlik

Lviv; Ortaçağ Avrupası’nın tarihi özelliklerini ve mistik kokusunu taşıyan Ukrayna’nın turistik şehirlerinin en başında yer alır. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direk uçuş bulunmaktadır.

Görülmesi Gereken Yerler: Opera Binası, Lviv Eski Şehir merkezi (Old Town) Latin Katedrali, Boim Ailesi Şapeli, Cizvit Kilisesi ve Cizvit Koleji, Pazar Meydanı, Belediye Sarayı, Kara Saray, Eczane Müzesi, Korniakt Sarayı, Dominik Kilisesi, Mevsim Evi, Golden Rose Sinagogu, Bernardine Manastırı, Olesko Sarayı, Pidhirtsi Sarayı, Zolochiv Sarayı, Shevchenko Hai Açık Hava Müzesi ve Tarihi Lychakiv Mezarlığı

3.) Odessa Rehberlik

Odessa; Karadeniz kıyısına kurulmuş ticari ve turistik bir liman kentidir. Yaz dönemi Ukrayna halkının tercih ettiği tatil bölgesidir. Tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biridir.

Görülmesi Gereken Yerler: Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, Potemkin Merdivenleri, Akkerman Kalesi, Arcadia Bölgesi, Katakomplar, Shustov Konyak Fabrikası, Bilhorod & Dnistrovskyi ve Itaka Beach

4.) Minsk Rehberlik

Minsk; Belarus’un ( Beyaz Rusya ) başkenti olup 2. Dünya Savaşı sırasında en çok zarar gören şehirlerden birisidir. İstanbul’dan her gün Minsk’e Türk Hava Yolları ve Belavia Hava Yolları olmak üzere 2 uçuş bulunmaktadır.

Görülmesi Gereken Yerler: Özgürlük Meydanı, Kutsal Ruh Katedrali, Kutsal Bakire Meryem Kilisesi, Belediye Binası, Lenin Heykeli, Hükümet Binası, Bağımsızlık Caddesi, Merkez Postanesi, KGB binaları, Cumhuriyet Sarayı ve Sendikalar Kültür Sarayı, Alexander Meydanı, Trinity Banliyösü, Stalin Hattı ve Dudutki Açık Hava Müzesi

Ayrıntılar:

Fiyatlar kişi sayısından bağımsızdır. Bir kişi de 3 kişi de olsanız belirtilen ücreti ödemeniz yeterlidir. Belirtilen fiyatlar maximum 3 kişi içindir. Daha fazla sayıda kişi veya grup için lütfen fiyat alınız. (Minibus ve VIP araçlar için fiyat sorunuz) Havaalanı karşılaması ve uğurlaması dahildir. İhtiyaç duyarsanız, konaklama ve uçak bileti temini / rezervasyonu konusunda yardımcı olmaktayız. (Bu şekilde, size sadece gün sayısını ve tarihlerini belirlemek kalır.) . Mekan giriş ücretleri dahil değildir. Rehberin, giriş ücreti olan mekanlara sizinle beraber girmesinin istenmesi halinde, rehber giriş ücreti sizin tarafınızdan ödenmektedir. Tercih edilen mekanlar arası ulaşım araç gerektirdiğinde, eğer özel araçlı rehberlik almamış iseniz, taksi ücretleri sizin tarafınızdan ödenmektedir. Aynı şekilde tüm yemek ücretleri size aittir. Rehberlerimiz Türktür. 

Paket Ukrayna turları yerine , gündelik rehberliği şiddetle tavsiye ediyoruz, size yönelik, maximum eğlence ve keyif içeren bir şekilde tatilinizi geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Kesin kararınızı verdi iseniz geliş tarihinizi, kaç günlük rehberlik istediğinizi, gelmek istediğiniz şehri ve kaç kişi olduğunuzu, Whatsapp’dan iletebilirsiniz.

Telefon iletişim bilgileri için tıklayın.