Ukrayna Satılık Emlak

Kiev, Kharkov, Dnepr, Odessa, Lvov, Zaporoje ve Ukrayna’nın diğer şehirlerde satılık daire, ev, arsa, dükkan.

UKRAYNA EMLAKÇILIK HİZMETİ:

Eğer Ukrayna’da ev almak isterseniz  ufak şehirlerde 20 bin , büyük şehirlerde ise 30 bin dolardan başlayan fiyatlara ev bulabilirsiniz.  Bu konuda size istediğiniz kriterlerde emlak bulunması, konum, altyapı, ve güvenilirlik araştırması yaparak yardımcı olmaktayız.  İşlemler  avukatlar aracılığıyla, tüm dökümanlar kontrol edilerek ve sizler için noter onaylı ingilizce/türkçe çevirileri de olacak şekilde hazırlanmaktadır. Hem sizler , hem bizler için gönül rahatlığıyla sonuç alabileceğiniz emlakçılık hizmeti sunuyoruz.

Ukrayna da emlak fiyatları metre kare fiyatı olarak, Türkiye’ye kıyasla  pahalıdır, bunu inşaat sektörünün sovyetler birliğinin dağılımından sonra pek gelişmemiş olmasıyla açıklayabiliriz.  Bununla beraber emlaklar genelde eşyalarıyla birlikte (beyaz eşya ve mobilyalarıyla beraber) satılır, Türkiye’den farklı olarak.

Ücretlerimiz:

Emlak araştırma ve size listeleme hizmetimizin ücreti: 150 dolar (Seçtiğiniz kriterlerde ön araştırma’yı ve ülkeye geliş / kesin alım tarihlerinize yakın  ikinci araştırma’yı kapsar, bu şekilde ön araştırma ile hem fiyatlar hakkında ön bilgi edinmiş olur, hem de kesin alım tarihlerinizde fiyatları ve seçenekleri elde edebilirsiniz,   emlak piyasası çok hareketli olup seçenekler günden güne değişmektedir.) Takdir edersiniz ki sadece ciddi müşterilerle iş yapmak istiyoruz.  Bu rakamı emlakçı komisyonunu alırken alıcağımız komisyondan düşüyoruz.   Emlakçılık  Ukrayna’da bizdeki gibi anahtar bırakıp gitme şeklinde değil, ev sahiplerinin veritabanlarına kayıt olmasıyla yapılmaktadır.  Ev sahipleri gösterim yapılacağı gün ve saatte eve anahtar ile gelip bizzat gösterimi gerçekleştirir.  Bu yüzden oldukça geniş bir veri tabanı üzerinden sizlere bir çok seçenek bulabilmeteyiz.

Emlakçı komisyonu ve tüm yasal işlemlerin takibi: Seçtiğiniz emlak tipi ve şehre göre değişecektir. Bizim uyguladığımız komisyon genelde %10-15 dir

Bütçeniz yukarıdaki rakamlara uygun düşüyor ise ve emlak alma konusunda kesin kararınızı verdiyseniz,  iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde bütçenize en uygun ve en karlı yatırımın pazar araştırmasını sizler adına biz yürütelim ve size uygun gayrimenkulü beğenip keyfini sürmek kalsın.

Emlak konusunda kesin alma kararınızı verdi iseniz bizlerle iletişim kurabilirsiniz.. Bütçenizin en az 20 bin dolar olması gerekmektedir. Kiev gibi büyük şehirler için en az 30 bin dolar.

Yatırım için düşündüğünüzde,  Ukrayna’da olmadığınız zamanlarda gene bizler veya yerel emlakçılar aracılığıyla evlerinizi aylık veya günlük kiraya verebilir, ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Ukrayna’da ev almak oturum izni sağlamamaktadır, fakat oturum izni (yani ülkede uzun süreli/sınırsız kalabilme izni)  almak için diğer hizmetlerimizle size yardımcı olmaktayız.

Çalışma prensibimiz şöyle

 1. Ücretimizi ödüyorsunuz. (150 $)
 2. Emlak(arsa, ev, daire, dükkan, depo) için talep ettiğiniz kriterleri bizlere iletiyorsunuz.  (şehir, semt, emlak büyüklüğü, tercih edilen konum ve bina yaşı vs gibi)
 3. Yaklaşık 1-2 günlük bir ön araştırma ile size bir liste hazırlayıp dönüyoruz.
 4. Bu listeden aday ön emlak seçimi yapıyorsunuz. Bu aşama tercihlerinizi anlamamız için önemli.
 5. Ukrayna’ya geliyorsunuz.
 6. Geldiğiniz gün içinde gerekli olduğu takdirde yine bir araştırma yapıyoruz (Emlak piyasası çok hızlı hareket ettiği için)
 7. Ön araştırma ve yeni araştırmada seçtiğimiz emlakların sahipleri ile randevulaşıp, emlağı yerinde görüyoruz.
 8. Beğendiğiniz emlak için pazarlık ve anlaşmamızı yapıyoruz.
 9. %10-15 emlakçılık komisyonumuzu alıyoruz.
 10. Yasal işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 

Nasıl başlayacağız?

Emlakçılık hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, bilgilendirme ve ön araştırma hizmet bedelimiz 150 $ ı ödemek ve sürece başlamak için lütfen buraya tıklayın.

 

Örnek Güncel Emlaklar

Çalıştığımız veri tabanlarında binlerce seçenek bulunmaktadır, aşağıdakiler seçebileceğiniz örneklerdendir.
[postlist id=1518]

 

DİĞER EMLAKÇILIK HİZMETLERİMİZ:

 • Gayrimenkul/emlak pazar araştırması
 • Fiyat ve yer analizi
 • Uzman bilirkişi ve değerleme raporları hazırlatma
 • Tapuya dair harç giderlerinin tespiti
 • Gayrimenkul vergisi oranlarının tespiti
 • Tüm alım – satım işlemleri
 • Noter işlemleri
 • Gayrimenkul yatırımcılarına oturum izni alma
 • Kiralama işlemleri ve takibi
 • Tamir ve tadilat

Bu hizmetlerimiz ile ilgili fiyat isteyebilirsiniz.

 

Aylık kiralık daireler hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Ukrayna oturum izni almak