Ukrayna’dan aracısız İthalat

Ukrayna’dan kendi başınıza ithalat mı yapmak istiyorsunuz? Hiç bir aracı olmadan, en uygun fiyattan, malı yerinde kargodan önce görerek?

Size rehberlik ve tercümanlık hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz.

Çalışma prensibimiz şöyle

  1. Ücretimizi ödüyorsunuz.
  2. Size uygun üreticileri buluyoruz veya siz buluyorsunuz, ön fiyat alıyoruz.
  3. Siz Ukrayna’ya geliyorsunuz, uçak biletleri ve otel rezervasyonunzu diler siz, dilerseniz biz sizin için ayarlayabiliyoruz.
  4. Tercüman rehberimiz eşliğinde üretici firmayı ve malı görüp kontrol ediyorsunuz.
  5. Gerekli pazarlığı rehberimiz (tercüman) eşliğinde birlikte yapıyorsunuz.
  6. Berbaber malı direk alıyoruz alıp kargoya veriyoruz yada üretici firmaya kargo siparişini yapıyoruz. Dilerseniz, kargo yüklemesini görene kadar ürün başında beraber kalıyoruz.

Ücretimiz

Bunun için ücretimiz: sadece 260 dolar.  (Standard iş amaçlı rehberlik ücretimiz 130 dolardır. İşiniz iki günden az sürse de minimum 2 günlük rehberlik ücreti alıyoruz.  2 günden daha uzun süren işlemleriniz için günlük 130 dolar ilave rehberlik/tercüman ücreti eklenir.)   Özel araç isterseniz, Kiev için günlük +40 $  ilave ücretlidir, diğer şehirler için sorunuz.

İşinizi bitirdikten sonra zamanınız kalırsa, size şehir gezisi ve tercih ederseniz gece-hayatı gezisi hediyemiz.

Rehberimiz sizi karşılayacak, ve gerekli yerlere ulaşımı sağlayacaktır, gün boyu sizin yanınızda olacaktır,  havalimanı karşılaması ve uğurlamasını yapacaktır.

Tercihinize göre, ilave hizmetlerimizle de  yardımcı olmaktayız. Anlaşmalı avukatlarımız ile sertifikasyon konularını araştırabiliyor, üretici güvenilirliği ile ilgili araştırma yapabiliyor veya ileriye yönelik mal gönderimi için anlaşma metni hazırlatabiliyoruz. Sizler için Türkçe tercümeleriyle birlikte.  Talebiniz dahilinde daha sonraki her mal gönderiminde sizin için yerinde kontrol yapabiliyoruz.

Kazancınız

Türkiye’de aracılı yaptığınız alımlardaki yüksek komisyonları ödemiyorsunuz. En uygun fiyattan ileriye dönük alımlarınızı da kapsayan anlaşma yapabiliyorsunuz.

Sunduğumuz hizmet Ukrayna’da rehberlik ve tercümanlıktır.  Telefon veya internet üzerinden herhangi bir ürüne ait fiyat bilgisi verememekteyiz. Türkiye tarafında gerekli izinler var ise (Tarım bakanlığı izinleri gibi) bunları sizin araştırıp almanız gerekmektedir.

İletişim için lütfen buraya tıklayın.
(Bize WhatsApp, Viber, Skype yada telefon üzerinden ulaşabilirsiniz)